Others

Korida - Morbidní, odporná zábava

31. května 2014 v 19:43 | Hopeless


Dlouho jsem přemýšlela, jestli se mám tomuto tématu věnovat blíže. Protože to není zrovna pěkná podívaná pro většinu lidí, nechtěla jsem vám sem o tom psát. Ale čím víc jsem přemýšlela, zjistila jsem, že vlastně je to kultura, zvyk, který Španělům nemůže nikdo vzít. Nezastávám se tím toho vraždění býků, protože mám nepochopitelnou slabost pro Španělsko a všechno s ním spojené. Také se mi to nelíbí, jak trpí ty zvířata, když jim kopí zarývají do těla.. ale je to realita, a každý by o tom měl vědět... zaujal mě článek ze stránky http://web.quick.cz/ , tak s ním se s vámi podělím. Je sice delší, ale rozhodně stojí za to si ho přečíst.... Protože mě je z toho špatně, rozhodně nedoporučuji, aby to četly slabší povahy...

Mentální anorexie

28. května 2014 v 20:41 | Hopeless

Toto téma jsem si nevybrala z jen tak ledajakého důvodu. V dnešní době se to stává jakýmsi "trendem" a postihuje
to většinu dospívajících děvčat (ale i chlapců). Důvodem jsou dokonalé modelky, smějící se na nás z titulních stránek časopisů a představující dokonalé pózy. Stále se říká, že tomu se nemá věřit, že jde ve velké míře o retuš, počítačovou úpravu. Ale mnoho dívek si právě z nich bere příklada a pouští se do slepé uličky, ze kterého není východisko.

Nový kabátek blogu! Aneb vítej, léto!

26. května 2014 v 20:21 | Hopeless

Možná si někteří z vás již včera všimli změny dessignu. Byl to ten základ a dneska jsem dodělala celkovou předělávku.
Zvolila jsem už letní nádech, protože se nám slunce ukazuje v celé své kráse (jojo, už jsem se stihla i spálit -.- Auvajs!)
Sice dnešek tu propršel, prohřměl, ale už je zase hezky. No ale zpět k rekonstukci a novinkám.


 
 

Reklama