Kdo jsem?

Další nominace, aneb opět se hlásím

22. června 2014 v 17:12 | Hopeless


Ahoj ! Dnes opět článeček, tentokrát dřív než jsem vůbec plánovala. Víkend za námi, další pracovní týden před námi, pro většinu školáků již poslední před zaslouženým a tolik očekávaným dvouměsíčním odpočinkem a volnem. Upřímně, kdo by se netěšil, že? Jenže opouštět základní školu, tedy vycházet devítku, to je něco jiného. To máte prostě smíšené pocity. Jasně že se těšíte na prázdniny, to budou koupáky, zábavy, výlety, odpočinek, žádné povinnosti, plno volného času.. ale na druhou stranu, opouštíte a ukončujete další kapitolu vašeho života. Opouštíte školu, kde jste celých dlouhých devět let doplňovaly a rozšiřovaly svoje znalosti, bavili se s přáteli, vymýšleli blbosti a trávily zde skoro půl dne pětkrát týdně. Za tu dobu jste se tak semkli s ostatními spolužáky a i k učitelům jste navázali jakési pouto. Budu brečet, ten poslední den, to je jisté. Ačkoliv jsem občas byla naštvaná na učitele, i spolužáky. Ale vlastně je mám všechny moc ráda, zaujímají takové zvláštní postavení v mém srdci. No a v září mi začne zase další kapitola, s novými spolužáky, učitely, prostředím i denním a učebním režimem. Ale nepředbíhejme zase až tak dopředu..

mých 5 nejnavštěvovanějších webových stránek

15. června 2014 v 14:26 | Hopeless

Zdravíčko! Dnes mám pro vás připravený další TAG - ano, dlouho tu nic na ten způsob nebylo.
A o co půjde? Tentokrát jsem si vybrala jednoduché téma - 5 nejnavštěvovanějších webových stránek.

Tag - Ask 6 Q.

1. června 2014 v 21:42 | Hopeless

Ask 6Questions


Never stop dreaming


Připravila jsem si po dlouhé době zase jeden TAG. Je to jednoduché - prostě zde mám 6otázek, na které - samozřejmě že popravdě - odpovím :) Těším se i na vaše reakce a snad vás moc neunudím. Každopádně, číst si to nemusíte, že? :D.. Zdaleka nekončím :D Příště čekejte další otázky a moje švihlé odpovědi :D


Best song(s) ever :*

17. května 2014 v 20:04 | Hopeless

Zdravíčko! Dnešní článeček bude opět vypovídat o mé osobě. Rozhodla jsem se vám se dát několik videoklipů (čili písní), které se na mém playlistu objevují na předních příčkách a které poslouchám snad denně :)

Abeceda I.

11. května 2014 v 11:44 | Hopeless

Je tu další z představovacích pokusů webmasterky webu. Upřímně, pokud vás moje žvásty o sobě nezajímají, ani neklikejte na celý článek :D V dalších článcích se již zaměřím na koně, zábavu i různá zajímavá témata nejen z oblasti koní a zvířat. A jako u battlu, i tady bych byla ráda, kdyby jste i vy napsali váš názor :) Jde o to, že u každého písmene napíšu to, co mě napadne jako první :)

Hopelles battle I.

8. května 2014 v 9:55 | Hopeless

Ahoj přátelé! Slíbila jsem, že se "časem" představím o něco více, než jen v těch pár bodech na úvod. Napadlo mě, že bych to mohla udělat pomocí battlů, tedy výběru toho, co mám radši. A protože si myslím, že to budeme moci pojmout i jako taková zábavička pro vás :) Byla bych ráda, kdyby jste se zapojily i vy a také si vybrali to vaše "oblíbenější" :)

Adminka "ve zkratce"

4. května 2014 v 19:59
Nechci se vám tady hned na úvod chlubit dlouhou slohovou prací na téma charakteristika mé osoby. Myslím, že by si to málokdo přečetl a jen těch pár odvážlivců, co by dočetli až do konce, by si stejně muselo v závěru jít uvařit silné kafe nebo vlézt pod ledovou sprchu, aby se znovu probudily. Ale na druhou stranu, měli by jste vědět, kdo řídí tento blog, aneb komu se můžete smát za jeho články, takže tu pro vás mám opravdu v několika málo bodech hlavní představení mé osoby. V dalších článcích ale budu odpovídat na různé otázky, a tak se o mě dozvíte víc :)

 
 

Reklama