Shrnutí posledních dní, opět :P

10. června 2014 v 21:33 | Hopeless |  Deníček
Ahoj! Hlásím se po delší době, zase. Ale z výletu jsem přijela se zdravotními problémy, se kterými jsem bojovala až do včerejška. Tak vlastně výlet by byl super, boží, co si budeme povídat. Ráno nás sice na pochodu stihl déšť, ale ten ještě nikoho nezabil. Zašli jsme na pizzu, do střediska pak kolem druhé hodiny. Rozdělili jsme si chatky (samozřejmě že jsme byli předposlední třída co přišla, jedině osmáci ještě nedojeli na kolech.) a povlékli si postele. Potom už jsme měli vlastně volno, až do večera. Hráli jsme volejbal, takže jsem ten večer ještě měla omlácené ruce jak čert. Nechápu ostatní, jak mohli hrát tak dlouho.


Jelikož nemám problém navázat kontakty s lidmi z nižších ročníků, za tu dobu na základce jsem se opravdu hodně spřátelila s osmákama - skoro bych řekla, že k nim patřím víc jak do své třídy. Takže jsem "oxidovala" v chatce osmaček, kam došli i osmáci a tak nějak jsme prokecali. Mezitím na volejbalovém hřišti byla skoro celá devítka, kterou jsme pak vystřídali. Jako osmáci a já, abych byla přesná :D . No a tam jsem si ty ruce domlátila komplet :D Večeře byla o půl sedmé. Všichni jsme měli hlad, tak jsme se rvali do jídelny a pak se s chutí pustily do boloňských špaget.
Po večeři šli ještě někteří (osmáci i deváťáci) hrát volejbal, pár mladších hrálo fotbal a já jsem spolu s kamarádkou z osmičky šla k ohni, který právě vzplál. Opékali se špekáčky, sešli se tam skoro všichni učitelé. I když tam byly spíš malé děti, byla tam zábava. Celkem epické bylo, když ti malí špunti do sebe rvali špekáček s chlebem a horčicí či kečupem, zapatlané tváře, ale prostě šťastní. Jojo, ty dětská léta.. Skvěle jsem si popovídala s učitely (nevím jestli to bylo tím, že jsem nejstarší, nebo tím, že jsem celkem drzá a nedělá problém se s nimi bavit jako se známými. :D).
Večer, když jsme se odebrali do chatek, asi kolem desáté - to dohráli už i volejbal - moje spolubydlící organicovala takovou blbost - v Bille si koupili ty sladké Marshmellows od JoJo, asi čtyři pytle. Spočívala v tom, že si do pusy budeš postupně dávat marshmallows a říkat "skákající zajíc", akorát v angličtině. Já jsem se toho ještě s jednou holkou (s tou, co nesnáším.) neúčastnila, místo toho jim pomáhala s likvidací bonbonů, když jsem je jedla jen tak mimo hru. Tak vítěz byla jasně kámoška, co jich dala 15 do pusy. Pak to někdo rozkousal, někdo to šel vyvrhnout ven. Když se k nám pak přidali i kluci (mimochodem, na výlet nás jela jen polovina - 12 lidí - z toho 3 kluci ), byla zábava o to větší.
V noci jsme se nenápadně přesunuli do pokoje ke klukům, odkud nás až musel vyhnat náš skvělý pan ředitel, který uznal, že sedm lidí na čtyři postele je nějak hodně. Ačkoliv jsme říkali, že se vejdeme, samozřejmě že nás nenechal :D Tak jsme se odebrali do chatky, zalehly a usnuly jako mrtvý.
Druhý den jsme měli snídani až o půl deváté a my vstávali ale už v šest. Sbalily jsme si věci, převlékli postele, pozdravili ostatní - celkem to uteklo a už jsme se sáčkovali do jídelny. Pak nás totiž čekal branný den.
Jenže mě od rána nebylo dobře a myslím že na braňáku jsem to ještě dorazila. Bylo teplo, běhali jsme skoro celou cestu.
Začali mi zase hrozné křeče v břiše, bolela mě hlava, tak jsem si šla lehnout do chatky. Ani na oběd jsem nešla, protože jsem do sebe nemohla cokoliv dostat, jen vodu jsem pila. Původně jsem myslela, že pěšky domů dojdu, nebylo to daleko, navíc mamča pro mě měla přijet asi ve 3/4 cesty, protože to tak mám blíž, než kdybych šla až ke škole, kam by pro mě stejně musela mamča jet. No jenže pak se mi udělalo tak šíleně slabo, že jsem nemohla chodit, svírala jsem se v křečích. Tak mě učitelka nechala ve středisku, zavolala jsem mamči a ta pro mě přijela. To čekání než přijela, bylo děsné. Všichni se na mě dívali jak na umírajícího (jo, asi k tomu nebylo daleko) a starala se o mě zrovna holka, co si dřív říkala kamarádka, dvojčátko, sestřička a zradila mě.. tak tam semnou zůstala a na starost si mě vzala fyzikářka, když naše třída odešla směrem domů. Nemohla jsem se fakt ani postavit, takže mamča mě do auta doslova táhla. V autě jsem okamžitě usnula, takže ani nevím, kdy dovezla moji opatrovnici domů, vzbudila jsem se fakt až když jsme dojeli a mamča mi pomohla do pokoje...
Tak jsem chvílemi usnula, pila hnusný čaj na žaludek, naštěstí s medem, ztěží snědla pár piškotů a rohlík (jo, od rána hladem, navíc když snídani vyzvracíte, to fakt máte hlad jak slon.). Pak jsem usnula až do večeře, kdy mi mamča udělala krupičnou kaši s lesními jahodami :3 mohla bych být jakkoliv nemocná, ale tomuhle nepohrnu nikdy :3 ..
No pak jsem zjistila, že jsem chytila úžeh, se kterým jsem skončila doma až do dneška (jo, dneska jsem taky nešla do školy). Naopak jsem jela k lékaři, kde mi vzal krev a poslal to na tucet rozborů, protože to břicho jsem neměla poprvé a mírně mě bolí místa v okolí slinivky. Uznal, že mám nějak porouchaná střeva, takže jsem dostala nějaký kapky, fakt hnus, ale co už.. snad se to zlepší, hlavně že úžeh už se pomalu semnou loučí a já už zejtra jdu zkusit školu..

Takže to by byla tak ve zkratce událost, která mě trápila. Jo, článek celkem dlouhý, ale nikdo nenutí nikoho do čtení. Na vaše skvělé blogy se podívám až podle nálady, možná zítra.. v pátek mají přijít výsledky testů, tak jsem trošku mimorealitu.. zatím se mějte, jsem unavená, takže zalehávám..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aussie lover Aussie lover | Web | 11. června 2014 v 14:53 | Reagovat

Taky se občas bavím spíše s menšími.
Volejbal :3 to muselo být super.
Ale jak se ti udělalo špatně to mě mrzí,snad ti ty kapky zaberou a budeš zase fit :)

2 Wales Wales | Web | 11. června 2014 v 14:57 | Reagovat

Skákající zajíc xD no já moc marshmallow nemusím ale jak o nich píšeš dělají se mi chutě :3 :D 15 v puse?? :D to někdy zkusím :)
Až na to jak se ti udělalo špatně sis to musela pěkně užít.Snad budeš brzy zase ok bez zdravotních problémů :)

3 Rasty Rasty | E-mail | Web | 11. června 2014 v 15:00 | Reagovat

Tak ten výlet musel být skvělý. My jsme byli v květnu na výletě jenom naše třída a byl to luxus. Hráli jsme beach volleyball též :DD
No a pokud je ti už lépe, tak je to fajn ;)

4 Nancy Nancy | Web | 11. června 2014 v 19:25 | Reagovat

Já mám teda problém se seznamovat. Jsem radši, když nemusím dělat první krok já :D

5 Péťa - kone-net.blog.cz Péťa - kone-net.blog.cz | Web | 11. června 2014 v 20:06 | Reagovat

Hele :D já hraju 2 roky volejbal :D Na tu bolest rukou si zvykneš xDD
No a to si chudák bolest břicha bych asi nepřežila :'(( no možná jo ,ale jsem moc citlivka takže bych asi omdlela...hlavně že už je ti líp :)

6 Kesí Kesí | 12. června 2014 v 16:29 | Reagovat

Ahojky. Jelikož jsem tu dlouho nebyla tak se omlouvám a budu mít na dva týdny pozastavení :( za 1. mam zaracha (grrr!) a za 2. nestíhám,škola (učení) + teď ještě škola v přírodě...zkrátka týden nebudu na blogu tak mě dyštak omluv :)

díky Kesí

7 Brunett Brunett | Web | 12. června 2014 v 20:28 | Reagovat

Tak to sis to užila ...závidím ti my jezdíme jen na jeden den :(

8 Hanif Hanif | Web | 14. června 2014 v 16:35 | Reagovat

Taky jsme byly se školou na podobném výletě. Muselas si to užít.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama