Červen 2014

Welcome, holidays!!

27. června 2014 v 22:08 | Hopeless |  Deníček

Opět zdravím! Hlásím se vám ve večerních hodinách posledního školního dne, tak trošku kaput. Celkově ty poslední dny utekly tak hrozně rychle! Koukám, naposledy jsem psala článeček v úterý. Jo, takže pojmeme toto jako deníček a ve zkratce shrnu poslední dny až do tohoto okamžiku dnešního večera.
Takže středa.. noo ve středu jsme měli mít ve škole sportovní, neboli herní den. Smyslem bylo se rozdělit do družstev (4 holky + 2 kluci nebo 3 holky a 3 kluci) a utvořit tak soutěžní tým, dobrovolný. Poté se soutěžilo ve čtyřech disciplínách: volejbal, florbal, baseball a petang. No jako soupeře jsme dostali celkem silné družstvo, ale stejně nám to mohlo být jedno, když se nic nekonalo. Ráno už se dost zatahovalo, bylo dost oblačno i tmavo. Já jsem byla nachlazená takže mi ani nějak to nevadilo. No ráno proběhl klasicky nástup na hřišti, to už začaly padat první kapky deště. No ale to je neodradilo od toho něco pořádat. Takže jsme se rozdělili ke stanovištím a to se spustil takový liják. Ačkoliv jsme na něm byli jen několik sekund, promokli jsme. Tak jsme čekali jestli to nepřejde ale ne a ne. Tak jsme to vzdali a šli do školy, kde měl být náhradní program ve stylu pingpongu, chůze na chůdách a nějakým házením kuličkami. To trvalo asi jen deset minut, než se počasí uštědřilo a šlo se zpátky ven. jasně že mi byla zima, protože já jsem zmrzlík :D .. a navíc nemocný zmrzlík. No ale každopádně to tam bylo zase na chvíli, protože pak začalo zase pršet a to už bylo 10:30, když nás pustili do šaten a řekli ať počkáme do třičtvrtě a potom že se může jít domů. no já jsem samozřejmě musela s několika dalšíma lidma čekat až do půl jedné na autobus. A pěkně jsem z toho promrzla!!! -.-

23.6.-24.6.2014

24. června 2014 v 20:41 | Hopeless |  Deníček

Buenos Dias! Další článeček, další zápisek z deníčku, možná už vás to štve. Každopádně, když shrnu pondělí a úterý, nic moc se nedělo. Teda, v pondělí jsem vlastně byla na schůzce žáků prvního ročníku hotelnictví pro příští školní rok. Tak sešlo se nás tam opravdu dost. První dojem na učitelky byl dobrý, byli příjemné a sympatické. Co se týká spolužáků, tak z 33 (nebo tak nějak) jsou tam tři nebo čtyři kluci. Každopádně tři tam byli a někdo říkal něco že jeden se nedostavil. Tak viděla jsem jen dva. Jeden nic moc ale ten druhý byl fakt pěkný :3 Sakra. Měla bych se zajímat o učebnice a školní systém a já řeším kluky :D no jo celá já. A co se týká spolužaček, bylo tam od každého něco. Punkerka, zmalovaná na osmnáct, anorektička, trošku silnější postavy, vzhledem připomínající žákyni páté třídy...
No uvidíme jak si sednem jako kolektiv, 8.-10. září máme adaptační kurz, kde budem spou s prvákama z ostatních oborů včetně obchodky, se kterou se hotelovka slučuje. Takže přes prázdniny nás čeká shánění věcí, které stojí slušnou sumu.
Noo a jinak jak na potvoru jsem nachlazená. Krk mám jak kdybych tam měla pilu, mluvit pomalu nemůžu a rýmu mám jak troll, bez kapesníku nemůžu udělat krok. No a to zítra máme ještě ve škole celé dopoledne herní den, tzn, že v týmech soutěžíme ve fotbale, florbale, petangu, volejbalu, baseballu. No ale má pršet tak uvidíme.
Tak asi půjdu na fotbálek, pak spat. Tak se tu zatím mějte a brzy naviděnou ;)

BtW.: ten úvodní gif miluju :333
Další nominace, aneb opět se hlásím

22. června 2014 v 17:12 | Hopeless |  Kdo jsem?


Ahoj ! Dnes opět článeček, tentokrát dřív než jsem vůbec plánovala. Víkend za námi, další pracovní týden před námi, pro většinu školáků již poslední před zaslouženým a tolik očekávaným dvouměsíčním odpočinkem a volnem. Upřímně, kdo by se netěšil, že? Jenže opouštět základní školu, tedy vycházet devítku, to je něco jiného. To máte prostě smíšené pocity. Jasně že se těšíte na prázdniny, to budou koupáky, zábavy, výlety, odpočinek, žádné povinnosti, plno volného času.. ale na druhou stranu, opouštíte a ukončujete další kapitolu vašeho života. Opouštíte školu, kde jste celých dlouhých devět let doplňovaly a rozšiřovaly svoje znalosti, bavili se s přáteli, vymýšleli blbosti a trávily zde skoro půl dne pětkrát týdně. Za tu dobu jste se tak semkli s ostatními spolužáky a i k učitelům jste navázali jakési pouto. Budu brečet, ten poslední den, to je jisté. Ačkoliv jsem občas byla naštvaná na učitele, i spolužáky. Ale vlastně je mám všechny moc ráda, zaujímají takové zvláštní postavení v mém srdci. No a v září mi začne zase další kapitola, s novými spolužáky, učitely, prostředím i denním a učebním režimem. Ale nepředbíhejme zase až tak dopředu..

Nominace, deníček v jednom ;)

21. června 2014 v 11:53 | Hopeless |  Deníček

Buenos Dias! opět se vám hlásím :) Tak závěrečnou práci mám konečně zasebou a naštěstí úspěšně :)) učitel byl spokojen, žákům se to líbilo a já jsem se trémou ani moc nezakoktala. Ještě v ten den, tedy ve čtvrtek jsem si jela pro svůj dárek za vysvědčení. Ačkoliv dostáváme úmrtní list až příští pátek, a rozhodně moje vysvědčení nebude nějaká sláva, dostala jsem jako dárek notebook. Teda není to přímo dárek, ale je to i k nástupu na střední školu. Tak jsem si domů přivezla značku Lenovo a opustila svůj předchozí počítač, který už stejně pomalu kolaboval. No a tak pojďme naTAGY , na které jsem byla nominovaná ;)


Nervous miss

18. června 2014 v 20:34 | Hopeless |  Deníček
Přeji pěkný středeční večer. Po třídenní odmlce se opět ozývám, tentokrát opět s mým nudným deníčkem. Zprvu vám musím poděkovat za skvělé komentáře k článkům a celkově za návštěvnost mého webu, ačkoliv já moc aktivní nejsem. Vždy mě potěší si přečíst vaše skvělé komentáře ;) Inu, ale zpátky k tématu. Konec školy se blíží. Člověk by si myslel, že to bude už jenom flákačka, pohoda klídek a tabáček. Jo, to jsem si taky myslela, ale být v devítce, tak moc toho lehárka až tak není. Největším důvodem jsou závěrečné práce. Ta moje mě čeká hned zítra, jako první...mých 5 nejnavštěvovanějších webových stránek

15. června 2014 v 14:26 | Hopeless |  Kdo jsem?

Zdravíčko! Dnes mám pro vás připravený další TAG - ano, dlouho tu nic na ten způsob nebylo.
A o co půjde? Tentokrát jsem si vybrala jednoduché téma - 5 nejnavštěvovanějších webových stránek.


Opět po delší době..

14. června 2014 v 19:18 | Hopeless |  Deníček

Zdravím, děcka. Opět se vám hlásím, určitě jste mě už postrádaly.. jo vím že to zní sobecky, ale co už... Poslední dny byly tak nějak všelijaké, postavené na hlavu, nahovno a některé byli i skvělé. Prostě život není nuda, co si budeme povídat, ale to určitě znáte z vlastních zkušeností, nemám pravdu?

Shrnutí posledních dní, opět :P

10. června 2014 v 21:33 | Hopeless |  Deníček
Ahoj! Hlásím se po delší době, zase. Ale z výletu jsem přijela se zdravotními problémy, se kterými jsem bojovala až do včerejška. Tak vlastně výlet by byl super, boží, co si budeme povídat. Ráno nás sice na pochodu stihl déšť, ale ten ještě nikoho nezabil. Zašli jsme na pizzu, do střediska pak kolem druhé hodiny. Rozdělili jsme si chatky (samozřejmě že jsme byli předposlední třída co přišla, jedině osmáci ještě nedojeli na kolech.) a povlékli si postele. Potom už jsme měli vlastně volno, až do večera. Hráli jsme volejbal, takže jsem ten večer ještě měla omlácené ruce jak čert. Nechápu ostatní, jak mohli hrát tak dlouho.


Jelikož nemám problém navázat kontakty s lidmi z nižších ročníků, za tu dobu na základce jsem se opravdu hodně spřátelila s osmákama - skoro bych řekla, že k nim patřím víc jak do své třídy. Takže jsem "oxidovala" v chatce osmaček, kam došli i osmáci a tak nějak jsme prokecali. Mezitím na volejbalovém hřišti byla skoro celá devítka, kterou jsme pak vystřídali. Jako osmáci a já, abych byla přesná :D . No a tam jsem si ty ruce domlátila komplet :D Večeře byla o půl sedmé. Všichni jsme měli hlad, tak jsme se rvali do jídelny a pak se s chutí pustily do boloňských špaget.


WayFarer 1.- Legíny

7. června 2014 v 19:09 | Hopeless |  Shopping

Vrátila jsem se vám z výletu, ale jelikož se mi nechce psát článek s mými zážitky ( na ten si budete muset počkat, až se mi bude chtít), tak jsem se rozhodla zveřejnit první článek do nového seriálu - WayFarer. O co půjde? Z obchodu WayFarer.cz, odkud mám v plánu do budoucna si něco koupit, vám sem dám vždy top 10 produktů z určité kategorie spolu s odkazy na detaily. Určitě se těším na vaše komentáře, které produkty u vás vyhrají ;))Olé school trip :P

4. června 2014 v 21:08 | Hopeless |  Deníček


Ahoj moji milí zlatí, tak zítra odjíždím na jednu noc na školní výlet. Ano školní, jede celá (skoro) škola, ne jenom třída, protože jako třídní výlet letos nikam nejedeme. A zítra vyrážíme ve čtvrt na osm pěšky do nějakého chatového rekreačního střediska, kam dorazíme po poledni nejspíš, budeme hrát nějaký hry, potom je večeře, možná nějaký oheň, pak jdeme spát, druhý den snídaně, potom branný den, oběd a pěšky zase domů. Není to nijak daleko, asi 8 km ;) takže jen takový pochoďák dejme tomu no. Nejlepší je, že z naší třídy jede jen polovina (13 lidí) z toho 2 co bych nejradši přetáhla baseballkou. No uvidíme jak to celé dopadne.. Tudíž se s vámi loučím a buenos dias, seňoritas :P*