Život je svině, buďme taky!

29. května 2014 v 21:40 | Hopeless |  Deníček

Zdravíčko, zároveň přeji krásný, u nás propršený, den. Jsem celkem unavená po dnešním dni, takže to shrnu tak nějak jen pár řádky, možná odstavci, ještě nevím, podle toho na jakou vlnu mě naladí moje aktuální písnička (Avicii :3 )..
Taky máte občas pocit, že nejsnadnější způsob by byl, stát se takovou sviní, až by se z toho některým dělalo špatně?
Já vám nevím, ale občas takovéhle chvilkové záchvaty mívám. Nejradši bych některé lidi poslala do .. slušně řečeno háje. Poslední dobou se můj pohár trpělivosti nachází na samém začátku varu.


Nevím, jestli vám někdy vaše kamarádka bodla kudlu do zad, jen co si našla někoho lepšího? Já se tu nesnažím litovat samu sebe, brečet jak je ona hrozná, jak strašně mě zranila, i když je to pravda. Patřím spíš k těm, co na povrchu působí jako tvrdý oříšek, který nic nerozhází, ale uvnitř, to bolí.


Byli jsme prý best friends, dvojčátka. Říkejme jí kámoška A. Většinu času jsme trávily spolu, dělali kraviny, jezdili na nákupy, drbali o všem možném, jezdili spolu na plavecký bazén.. a tak prostě. Ona si velice rozumněla ještě s jednou kamarádkou , se kterou jsem to měla tak, že jednou jsme se kámošily, potom jsme se rozhádaly a potom to bylo zase v pohodě. Té říkejme B, aby jste byli v obraze. Bylo to kvůli tomu, že každá z nás měla odlišné chování. Ona často myslela jen na sebe, nehleděla na ostatní a když něco nebylo po jejím, prostě neváhala i fyzicky napadat. Jasně, ty dvě si rozumněly skvěle, hlavně proto, že A si nechávala všechno od ní líbit a vždycky jí všechno odpustila.
Ale mezi mnou a B to začalo dosti vřít po jednom úletu na plese, kdy jsem trošku víc tancovala s jedním klukem ze střední, mimochodem známým po celé škole. Nevím, byla to závist či něco? Já ji vlastně nic neudělala, ale ona o mě začala roznášet hrozné pomluvy, za zádama. Jinak se ke mě chovala jako kamarádka. A já ji to věřila, já bitch, jak mě později nazvala. Ale když se na mě zhnuseně začali dívat i ostatní, nechápala jsem, až mi jednou A řekla, co že to všem nakecala. Tedy ne všem, moje jediná kamarádka, co semnou drží doteď, jí to samozřejmě nevěřila a ona byla jediná, za kým jsem kdy mohla jít a svěřit se jí, a to je stále :3 Tak jsem se tak nějak naštvala, do očí jí jasně řekla, že s ní končím, protože tohle nebylo zdaleka jediné vražení kudly do zad, co jsem od ní schytala, bylo jich nesčetně mnoho, mnoho hádek a ponížení. Ale až teď to přesáhlo meze. Tak jsem ji prostě poslala do háje a A, jelikož se k tomu jinak sama neměla, se ke mě přidala. Teď už nechápu proč.
Mezitím bylo jasné, že mezi ní a jedním spolužákem (kterého mimochodem fakt jako nesnáším) to začíná tak trošku jiskřit. A B jim dělala takovou tu třetí, protože ona není nějaká extra oblíbená na to, aby měla kluka.. nebo spíš, ona sama vypadá jak kluk (žádné boky, hrudník plochý, krátké vlasy a chodí jak posraná, s prominutím..)
A jak je to teď? Po tom, co jsem jasně začala dávat najevo, že spolužákovo chování mi neskutečně vadí, protože on se chová jak hulvát, to by jste nevěřili -.- on ani není vtipný! A navíc prostě i vypadá divně, neumí se chovat, neumí pomalu ani mluvit, ale machra dělá, tak B začalo neustále se srát do věcí, do který jí nic nebylo, třeba do toho, co mi udělal, že se k němu tak chovám. Epické je to, že já se vlastně k němu nijak nechovám, jen říkám, že už to přehání a že je trapný, ale jinak ho ignoruji. No tak jsem napsala, co jsem měla na jazyku ( a nelituji toho! ) ..

- Konverzace začala, kdy mi napsala, co mi spolužák udělal.. no a aby jste se v tom vyznali, to první jsem psala já :D

A ona to samozřejmě hned řekla A - a ta jelikož se spolužákem chodí - naznala, že se chovám hnusně k lidem co má ráda, tak se semnou přestala bavit a stala jsem se hlavním terčem jejich posměchu a narážek. Už to trvá asi čtyři dny, pořád se to stupňuje, už k sobě strhly i jinak dobré dvě holky. Ale já mám na své straně také skvělé kámošky, které se mnou souhlasí. Je to takový třídní boj, kdy ony jsou dámičky a my jsme odpad, jak nám dávají najevo ;)Teď nemůžeš nic říct ani udělat, aniž by si nenašli záminku k pomluvám. Třeba dneska, kdy se mi v tělocviku udělalo špatně a musela jsem se jít napít, protože se mi šíleně motala hlava, tak podle nich jsem to všechno hrála, abych nemusela hrát (y)... logika ;) zatímco my je ignorujem, ony se nás snaží jen čím dál víc shazovat, hlavně mě, samozřejmě..
Nejvíc bolí to, že dřív to byli kámošky na život a na smrt.Já umím být velká svině, když na to přijde, ale upřímně, až takhle to nedokážu, jak ony dvě. Ale přemýšlím, že si nechám dát lekci a budu mrcha. Ale jak tak nad tím přemýšlím, to není můj styl, protože bohužel vidím na lidech, nebo se alespoň snažím, na nich vidět, jen ty dobré věci a ty špatné přehlížet. A to je asi moje největší chyba slabina...Pokud jste dočetli do konce, gracias! pokud ne, chápu vás, komu by se moje kecy chtěli číst? Ale potřebovala jsem to ze sebe dostat a blog mi dává skvělou možnost..
:33 ♥
Do džbánku s ozvěnou
dopadly kapky mojí krve,
schovaný za stěnou čekám,
co ze mě zbude.
Jako štvaný zvíře
tu v dobrý víře
doufám,

že zůstane strom stromem
a člověk člověku blíž.
Jestli mám umřít,
tak honem,
ať nejsem na obtíž.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 patchy-fibi patchy-fibi | 30. května 2014 v 16:22 | Reagovat

Já už v poslední době lidi ani nějak moc neřeším. Teda ty ve třídě hlavně. Jsou to idioti. Ano bavím se s něma, ale skoro nikomu tam moc nevěřím až na jednu kamarádku, která je sice fajn a důvěřuju jí, ale občas se fakt chová strašně.
Moje však druhá rodina je u koní, kde je mám všechny ráda. :)
Článek jsem dočetla a vidíš já osobně umím být taky svině, ale nedokážu to tak jak někteří lidé, protože jak sama říkáš snažím se na nich vidět jen to dobré...

2 Patchy & Nicolle Patchy & Nicolle | 30. května 2014 v 16:24 | Reagovat

Promiň, že jsem se nepodepsala. :)

3 blueberryacai blueberryacai | Web | 31. května 2014 v 15:13 | Reagovat

kdyby neexistovaly drbny tak by jsme se všichni ve škole prostě nudili.Miluju ten typ lidí co máj kamarásky na jedné a na druhé straně a pěkně donáší ty pomluvy což se mi taky párkrát stalo a tu holku jsem měla chuť zabít.

4 Caroline Caroline | Web | 31. května 2014 v 22:31 | Reagovat

Nesnáším to, když se někoho snažím ignorovat, ale on se mě snaží strapňovat ... přeju ti, ať se to zlepší
No tvé články mě baví číst, ať už jsou dlouhé nebo ne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama